1WIN Bonus

Windows 1 0 Vikipedi

Bunlara ek olarak müzik dinleyebilir, ilginizi çeken videoları seyredebilirsiniz. Virüs tehditlerine aldırış etmeden keyifli vakit geçirebilirsiniz. İlgi ve ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli uygulamaları güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Eşsiz teknolojisi ve yeni tasarımıyla başlangıç menüsüne daha kolay ulaşabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Cihazınızı başka bir cihazla eşleştirebilirsiniz. Windows 10 ile oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca sistem, rahat kullanımıyla müşterilerin beğenisini kazanır.

Desteklenmeyen Sisteme Nasıl Windows 11 Kurulur?

Bu makalede ki içerikler site sahibi ve yazarının ürünü değildir.Hiçbir şekilde telif hakkı veya ibraz bildirisine hükümlü tutulamaz. Microsoft’un resmi indirme sayfasına ulaştıktan sonra sayfanın ortasında “Download tool now” butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklıyoruz ve indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Kurulum güncelleştirmeleri denetleyecek ve bu esnada yeniden başlayacak 1win.

 • Oldukça gelişmiş işlemcilere sahip bu sistem geniş depolama alanına ve yüksek hızlı belleğe sahiptir.
 • Windows 10 Pro, bu cihazlarda sıklık kullanılan işletim sistemlerinin başında gelir.
 • Eğer daha önce belirttiğimiz gibi bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız görseldeki büyük ihtimalle gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız.
 • Trendyol’dan ihtiyacınıza veya ilginize göre olan ürünleri filtreleme ve sıralama özelliğiyle sınırlandırdıktan sonra seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Sadece iş ve eğitim için değil, oyun için de kullanılır.
 • Siparişinizi oluşturabilir ve satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pil tasarrufu özelliğiyle de sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenize olanak sağlar. Telefonunuzdaki fotoğrafları kolayca cihazınıza aktararak anılarınızı uzun vadede saklayabilirsiniz. Ayrıca, sevdiklerinizle yaşadığınız güzel anıları koruyabilirsiniz. Geliştirilmiş pil ömrü sayesinde daha uzun keyifli vakit geçirebilirsiniz. Virüs tehditlerini önler ve güvenli bir kullanıma yardımcı olur. Microsoft adını kalitesiyle ve harika işletim sistemiyle müşterilerine duyurmayı başarır.

Halil Can Özdemir – E-Ticaret Web Bilişim Hizmetleri

Eğer daha önce belirttiğimiz gibi bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız görseldeki büyük ihtimalle gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız. Eğer Windows 10 aktive olmamış ise yapacağınız işlem çok basit. Ürün anahtarı kısmına sahip olduğunuz orijinal Windows 7 veya Windows 8 ürün anahtarını girmek yeterli olacaktır. Daha önceki tüm Windows sürümleri gibi Windows 10 da lisanslı bir işletim sistemidir.

1win apk

İnen ISO dosyasını USB belleğe yazmak zorunda bile değilsiniz. Dosyaya çift tıkladığınızda Windows bu imajı yerleştirecek. Bu aşamada tek yapmanız gereken Setup.exe’yi çalıştırıp kurulumu başlatmak .

Son Yazılar

Güvenliği, temel özellikleri ve iş yönetim ve dağıtım gibi özellikleriyle ön plana çıkan Windows 10 Pro Trendyol tarafından müşterilerin beğenisine sunulur. Ürünlerde yüz tanıma, PIN kullanımı ve parmaz izi gibi güvenlik uygulamaları bulunur. Ayrıca, cihazınızı daha hızlı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Microsoft bu soruna bir çözüm olarak cihaz şifrelemesi özelliğini geliştirir. Cihaz şifreleme özelliği sayesinde verilerinize sadece yetkili kişiler ulaşabilir. Ayrıca, önemli bulduğunuz bilgileri not alma bölümüne yazabilirsiniz.

 • Karanlık alanlarda kullanmanız için de gece modu özelliği bulunur.
 • Windows 10’un hâlâ problemleri olsa da Microsoft’un Windows 7 üzerindeki tüm desteği çekmesiyle beraber, Windows 10 birçok kullanıcı için bir tercih hâline gelmeye başladı.
 • Hiçbir yaş kesimi ayırt etmeksizin üretilen bu cihazlar geniş depolama alanı, yüksek performansa sahip işlemcisi ve eşsiz yazılımıyla müşterilerin beğenisine sunulur.
 • Windows 11 ’i yüklemeye devam ederseniz, bilgisayarınız artık desteklenmez ve güncelleştirmeleri alma hakkına sahip olamaz.
 • Ayrıca bu ürünler, kötü amaçlı yazılım uygulamalarının ve yasal olmayan işletim sistemlerinin yüklenmesini engeller.

İnsanlar, bilgisayar tercih ederken hafıza, hızlılık ve kalite gibi özelliklere bakar. Yorumlar bölümünde yer alan değerlendirmeleri okuyarak karar verme sürecinizde bunları dikkate alabilirsiniz. Önünüze çıkan adımları takip ederek alışveriş işleminizi hızlıca ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarların kullanım trendi günden güne artış gösterir. Hiçbir yaş kesimi ayırt etmeksizin üretilen bu cihazlar geniş depolama alanı, yüksek performansa sahip işlemcisi ve eşsiz yazılımıyla müşterilerin beğenisine sunulur. Microsoft onaylı Windows 10 Pro dijital lisans size iyi bir deneyim sunar.

Windows 11 lisanslama (programsız)

1-) Tarih ve saat ayarlarının doğru olduğundan emin ol. 2-) Başlat kısmına cmd yaz ve üstüne gelerek sağa tıkla. Terminal satırına sfc ⁄ scannow yaz ve ardından enter tuşuna bas. 3-) Bilgisayarını yeniden başlat ve sorunun çözüldüğüne emin ol.

 • Ürünler hakkındaki müşteri yorumlarını Trendyol üzerinden okuyarak fikir edinebilirsiniz.
 • Virüs tehditlerini önler ve güvenli bir kullanıma yardımcı olur.
 • Yeni teknolojiyle birlikte eşsiz bir şekilde üretilen bu sistem müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır.
 • Yüksek hızı, kullanım kolaylığı, kullanışlı uygulamaları ve eşsiz yapısıyla Windows 10 Pro 64 bit oldukça popülerdir.
 • Windows 10 ürünlerinin fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan seçeneği Trendyol’dan satın alabilirsiniz.
 • Ayrıca, oyun oynamayı çok seven müşterilere özel oyun kaydetme özelliği bulunur.

Kabul Et deyip bir sonraki adıma geçin, tekrar güncelleştirmeler kontrol edilecek. Ayrıca Windows 1.0, kullanıcılara birkaç program arasında (programları kapatıp yeniden başlatma gereği olmadan) geçiş olanağı da sağlıyordu. Merhaba, büyük ihtimalle kullandığınız windows sürümü veya işlemi yanlış yaptığınız için olmamıştır.Windows 10 yükleyerek tekrar deneyin.

Adım #1: Buradan Windows 10 indirme sayfasına ulaşın.

Bu hatayı Rufus’un son sürümü ile aşmak gayet kolay lakin ben herkesin rahatça uygulayabileceği resmi bir yöntem istiyorum. Windows 1.0, Microsoft’un MS-DOS adlı işletim sistemi üzerinde oluşturduğu grafik arayüz (GUI) içeren işletim sistemi ailesi Windows’un ilk sürümüdür. Merhaba şuan da dediğiniz yöntem ile w10’u etkinleştirebildim fakat bir sorum vardı. Bu kod sayesinde her hangi bir virüs bilgisayarıma bulaşmış mıdır?

Verilerinizi şifreleyerek zararlı yazılımlara karşı önlem alabilirsiniz. Windows, müşterilerin yoğun olarak istediği özellikleri bir araya getirir. Aynı zamanda eşsiz göz alıcı tasarımları ve zengin teknolojik görünümüyle cihazınıza renk katar. Fazla işle ilgilenseniz bile olağanüstü performans gösterir. Bu sistem, yapmakta olduğunuz işleri hızlı ve kesintisiz bir şekilde devam ettirebilmenizi sağlar. Son teknolojiyle üretilen bu işletim sistemini farklı alternatiflerle müşterilere sunulur.

Bu makalede ki adımları uyguladınız ve tekrar lisans’ı kaldırmak mı istiyorsunuz ?

KMS yazılımlarıyla ilgili esas sorun da bu, virüsler değil. Konuyu araştırmak yerine ukala bir cevap vermeyi tercih etmişsiniz. Yukarıdan lisans anahtarınızı seçtikten sonra, başlat menüsünden “komut istemi” programı arayın. Daha sonra komut istemine sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seçin. Neyse çok uzatmadan nasıl ücretsiz windows 10 lisanslanır gösteriyorum..

 • Fakat hâlâ Windows 10’a geçiş konusunda kararsız kalıyorsanız, buradan daha önce Windows 7 ve Windows 10 işletim sistemleri arasında yaptığımız karşılaştırmaya ulaşabilirsiniz.
 • Telefonunuzdaki fotoğrafları kolayca cihazınıza aktararak anılarınızı uzun vadede saklayabilirsiniz.
 • İnen ISO dosyasını USB belleğe yazmak zorunda bile değilsiniz.
 • Cihazınızı tehlikeli sitelerden ve dosyalardan koruyan uygulama ve tarayıcı denetim özelliği sayesinde güvenli bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Windows 10’un hâlâ problemleri olsa da Microsoft’un Windows 7 üzerindeki tüm desteği çekmesiyle beraber, Windows 10 birçok kullanıcı için bir tercih hâline gelmeye başladı. Fakat hâlâ Windows 10’a geçiş konusunda kararsız kalıyorsanız, buradan daha önce Windows 7 ve Windows 10 işletim sistemleri arasında yaptığımız karşılaştırmaya ulaşabilirsiniz. Güncelleştirme ve Güvenlik menüsüne girdikten sonra sol tarafında uzun bir sekme barı göreceksiniz. Bu barda Etkinleştirme sekmesine tıklayın ve girin.

Ücretsiz Bir Şekilde Windows 10 Yükseltmesi Nasıl Yapılır?

Açılan dosyalar veya uygulamalarla ilgilenmek Snap özelliği sayesinde keyifli bir hal alır. Fotoğraflarınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflara efekt uygulayabilir, görüntülerin parlaklıklarını ayarlayabilirsiniz. Çizim uygulamasında istediğiniz şekilde tasarım yapabilirsiniz. Müşterilerin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur. Windows 10 Pro fiyat aralıklarıyla da bütçenize uygun seçenekler sunar.

 • Yolculuk sırasında bile masaüstünüzü bağlayabilir ve oturum açabilirsiniz.
 • Ayrıca bu sistemde virüs tehditlerine ve dikkat dağıtan dosyalara karşı engelleyici özellik bulunur.
 • Yöntemi sanal makinede uyguladım, uygulamanın ardından sonraki ilk dakikalarda çalışıyor.
 • Bu nedenle bu adım biraz uzun sürebilir ve bu esnada bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu adımda Windows 10 yüklerken bilgisayarınızda bulunan tüm kişisel dosyalarınızı ve uygulamalarını kaybetmek istemiyorsanız saklamayı seçebilirsiniz. Eğer sadece dosyaları saklamak istiyorsanız “Yalnızca kişisel dosyaları koru” seçeneğini seçebilir veya en son “Hiçbir şey” seçeneğini seçerek tamamen temiz bir kurulum yapabilirsiniz. Bu yüzden Microsoft’un indirme sayfasına buradan ulaşarak bu aracı indiriyoruz.

Adım #6: Yükle butonuna basın ve Windows 10 yüklemesi başlayacaktır.

Müşterilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerine yönelik zengin ürün özellikleriyle satışa sunulur.Trendyol’da ilgi çekici özellikleriyle öne çıkan ‌Windows 10 Pro yer alır. Trendyol üzerinden ürünler hakkında verilen bilgileri okuyabilir, seçeneklerin içeriğini ve kullanım şeklini öğrenebilirsiniz. Hayatın birçok alanında kullanılan bilgisayarlar, gün geçtikçe yaşamı kolaylaştırmada önemli rol oynar. Sadece iş ve eğitim için değil, oyun için de kullanılır. Microsoft, yüksek performans ve geniş depolama alanıyla oyunsever müşterilerine bu sistemi sunar. Yüksek kare hızları ve çözünürlüğüyle keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur.

 • Eğer sadece dosyaları saklamak istiyorsanız “Yalnızca kişisel dosyaları koru” seçeneğini seçebilir veya en son “Hiçbir şey” seçeneğini seçerek tamamen temiz bir kurulum yapabilirsiniz.
 • Microsoft bu soruna bir çözüm olarak cihaz şifrelemesi özelliğini geliştirir.
 • Burada eğer temiz bir yükseltme istiyorsanız Saklanacakları değiştir diyerek istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz.
 • Öğrenciyim de ama yine de çözemedim lisans işini.
 • Sistem, yeni teknolojilerle zarif tasarımları bir arada buluşturan uygulamalarıyla hem ihtiyacınıza hem de zevkinize hitap eder.

Teşekkürler etkinleştirme işlemini başarılı bir şekilde yaptım. Komut istemini yönetici olarak çalıştırdıktan sonra, seçmiş olduğunuz lisans anahtarını “slmgr /ipk” komutunun sonuna ekleyin. Ardından Enter tuşuna basarak komutumuzu çalıştıralım. Bir sonraki adım olarak Güncelleştirme ve Güvenlik menüsüne giriyoruz. Bu menüde aktivasyonu kontrol ettikten sonra varsa bekleyen Windows 10 güncellemelerinizi de yapabilirsiniz. Eğer Windows 10 güncellemeleri nasıl yapılır emin değilseniz, buradan ilgili rehberimize ulaşabilirsiniz.